تا چه حدی من باید در کنار نوزادم باشم؟

تا چه حدی من باید در کنار نوزادم باشم؟ آیا نوزادان به زمان هایی برای تنها بودن نیز نیاز دارند؟

  

  شما می توانید، هرچقدر که دوست دارید با کودکتان بازی کنید و ارتباط داشته باشید. شما همدم مورد علاقه ی کودکتان هستید. همچنین نوزادان به زمان هایی نیز نیاز دارند تا با خودشان باشند. بنابراین آنها به تدریج متوجه می شوند که مستقل از شما هستند. می توانید گاه گاهی نوزادتان را برای مدت زمان کوتاهی در یک محل مناسب بر روی زمین قرار دهید و اسباب بازی های نرمی را در دسترس او قرار دهید. از این طریق نوزادتان می تواند محیط خود را کشف کند و یاد می گیرد برای مدت زمان کوتاهی تنها باشد و خودش را سرگرم کند. در طول چند هفته، سعی کنید مدت زمان تنها بودن نوزاد با خودش را بیشتر کنید البته هر لحظه حواستان به او و نشانه هایی که از طرف او می بینید، باشد و سعی کنید قبل از اینکه شروع به گریه و بی قراری کند، او را از زمین بلند کنید.

منبع : سایت کودک فردا

/ 4 نظر / 55 بازدید
مشاور

با سلام احترام لطفا با عنوان "مشاوره رایگان اینترنتی و تلفنی ravandan.blogfa.com " لینک فرمایید و بفرمایید با چه عنوان لینک شوید.

شاپگرد

دوست گرامی با سلام، وبلاگ زیبایی دارید. اگر به دنبال فروشگاهی هستید تا بتوانید تمام نیازهای خود و کودکتان را فراهم کنید حتما به فروشگاه اینترنتی شاپگرد www.shopgard.ir سر بزنید. در این فروشگاه، کالاها با کیفیتی بهتر و قیمتی ارزانتر از بازار در اختیار شما قرار داده میشود و همچنین در سایت معروف پارسه گرد www.parsegard.com نیز برای شما و کودک عزیزتان مطالب بسیار کاربردی و مفیدی داریم. خوشحال خواهیم شد که به فروشگاه شاپگرد و وب سایت پارسه گرد مراجعه کنید و مارا هم در قسمت پیوندهای وبلاگتان قرار دهید.

آموزش آنلاين رايگان

داشتم سايت هاي آموزشي رو سرچ مي کردم يک سايت آموزش آنلاين پيدا کردم که به نظرم جذاب اومد. توش کلي دوره هاي رايگان بود.لينکشو براتون گذاشتم. http://cetkaacademy.ir/ آموزش آنلاين رايگان

لیلا محمدی ترم 3 کلاس 4

سلام برشما استاد بزرگوار خیلی عالی بود استفاده کردیم. با تشکر فراوان